Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

13 lipca 2022

Potrzebujesz więcej wiadomości o pełnej ofercie dystrybucji serwonapędów? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na ultrarobotics.pl.

Szerokie stosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od uznanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od ponad 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, przekładni falowych i planetarnych, jak również motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy szczycące się dużą żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90%), wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Firma Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]