Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

26 czerwca 2023

Dowiedz się, gdzie zamówić nowoczesne pokrycia dachowe.

Zakładane przez dziesiątki lat popularne dachówki ceramiczne i betonowe ponownie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym z blachy. Wiele plusów tych drugich przyczyniło się do tego, że są one rekomendowaną opcją nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale także dla inwestorów.

Nieskomplikowany montaż i swoboda dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z paru względów. Przede wszystkim są znacznie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachu, ale też ułatwia przewóz oraz wyładunek tych modułów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i trwa krócej niż montaż dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich perfekcyjne ułożenie zabiera zwykle o wiele więcej godzin. Następną istotnym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do zasadniczo każdej, także niezmiernie skomplikowanej, struktury dachu, bo blachodachówkę można bez trudu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe rewelacyjnie się prezentują zarówno we współczesnym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starszymi obiektami, zwłaszcza, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy cechują się także większą szczelnością. Na dodatek łatwo je doczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w razie silnych zabrudzeń np. preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent pokryć dachowych

By nabyć nowoczesne blachodachówki wysokiej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od 3 dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się duży asortyment paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych tego producenta, zlokalizowanych na obszarze 4 województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się zwiększoną odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, jak również powstawanie porysowań. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, stąd prócz swoich produktów dostarcza również akcesoria dachowe (m.in. obróbki blacharskie czy okna dachowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych marek.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08