Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

20 marca 2021

Zobacz, kto sporządzi dla Ciebie projekty domów drewnianych całorocznych.

Domy z bali to budowlany hit. Nowatorska technologia sprawia, że takie domki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć architekta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – lżejsza konstrukcja

Całoroczne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Polacy chętnie decydują się na zaprojektowanie takich posiadłości, gdyż mają one mnóstwo walorów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż murowane domki jednorodzinne. Mały ciężar nieruchomości oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego konstrukcje drewniane stają się coraz bardziej modne. To połączenie nowoczesności z tradycją. Domy drewniane całoroczne urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Jednak dzięki zastosowanym prefabrykatom gwarantują komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zaufaj doświadczonym specjalistom

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wyprodukowane z surowca naturalnego, dlatego też są w całości ekologiczne. Dzięki zastosowaniu drewna osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie musimy wykonywać kosztownej termomodernizacji. Ważnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można stawiać również w zimie, bo wszystkie roboty wykonywane są z pominięciem schnięcia zaprawy. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]