Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

5 marca 2020

Digital painting kurs. Uzyskaj więcej informacji na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko używana m.in. w branży filmowej, reklamowej i sektorze gier komputerowych. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci obrabiać zdjęcia w programach graficznych, a także tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczestnicy poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową poradą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z animacją, filmem, reklamą i grami komputerowymi.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]