Nauka rysunku – rozwiń swoje umiejętności plastyczne

3 lutego 2020

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak dobrej oferty nauki rysunku!

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek nawet osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego ogromne korzyści. Udowodniono bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma korzystny oddziaływanie na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, że wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do rozwijania zdolności manualnych, wyobraźni oraz wrażliwości. Wiele osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Warszawa, Łódź, Wrocław czy Kraków. Nie brakuje też kursów kierowanych do hobbistów – tych, którzy po prostu lubią rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb osób o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą również naukę rysunku architektonicznego i malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]