Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

20 września 2019

Jeśli szukasz kolczyków ze sztyftami, kliknij tu

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa nie tylko wykorzystany do ich produkcji metal, projekt oraz szlachetne minerały, ale też typ zapięcia. W sklepach dostępne są różne typy mocowań – na przykład wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich kobiet, które lubią prostotę i komfort, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie istotna okazuje się również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na wyjątkowe okazje i te, które śmiało możemy zakładać na spotkania w małym gronie.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę stylowe, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – turkusem czy kryształem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz stylowych kreacji – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary oraz minimalistyczny wzór.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach możemy zakładać również do codziennych kreacji. Do biura warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – prezentują się niemal tak dobrze, co prawdziwe, a ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które szczególnie dobrze komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą ozdobą.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]