Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

16 kwietnia 2020

Szukasz kolczyków z cyrkoniami? Wejdź na www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to piękny dodatek dla eleganckiej pani. Tego rodzaju świecidełka doskonale komponują się z kolczykami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak kupować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze wielobarwne czy przezroczyste?

Cyrkonie to sztuczne kryształki szlachetne, wykazujące znakomite cechy estetyczne. Mienią się pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz pozbawione barwy. Mogą doskonale imitować szlachetne diamenty, wykorzystywane są zatem jako detal biżuteryjny. Produkowane są również kolorowe rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można stworzyć następujące kolory: szafirowy, czerwony, seledynowy, brunatny. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako podarunek z okazji imienin lub na Mikołajki.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te szlachetne ozdoby są mocne i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic, jak również zawieszek. Gdzie możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Szeroki asortyment oferują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych wersjach i niskich cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy upragnioną i stylową biżuterię. Polki często wybierają minimalistyczne kolczyki, ale także te bogato zdobione.