Kolczyki. Dla dzieci kilkuletnich czy starszych?

15 grudnia 2018

Zamów kolczyki dla dzieci

Choć wiele rodziców podejrzliwie spogląda na kolczyki dla dzieci, to prawidłowo wykonany zabieg przekłucia uszu nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Dziewczynki kochają biżuterię, zaś kolczyki będą dla nich z całą pewnością źródłem dumy. Warto także napisać o mnogości projektów biżuterii dla dzieci – są wśród nich wersje przypominające kolczyki dla dorosłych, jak i te ozdobione postaciami z najpopularniejszych bajek. Warto więc pożegnać obawy – jeśli nasza córka chce nosić kolczyki – warto pozwolić jej na to i znaleźć najlepsze kolczyki dla dziewczynek.

Kiedy sięgnąć po kolczyki dla dziewczynek?

Decydując się na zakup kolczyków dla dziewczynek, należy koniecznie wiedzieć o tym, iż u najmłodszych dzieci piercing może wiązać się z poważnymi problemami. Przekłute uszy trudno się zabliźniają, a ich czyszczenie potrafi stać się w oczach malucha bardzo bolesne. Takich trudności nie unikniemy nawet wybierając antybakteryjne kolczyki dla dzieci. Z tego względu słusznie zrobimy zakładając je dziecku, które samo tego żąda oraz ma już przynajmniej siedem lat.

Na co uważać przy wyborze kolczyków dla dziewczynek?

Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę, że ciało dziecka słabiej radzi sobie z infekcjami, które wszak za każdym razem mogą przydarzyć się przy piercingu. Dlatego kupując kolczyki dla dziewczynek powinniśmy postawić na kolczyki antybakteryjne – na przykład te wykonane ze srebra. Przed zakupem powinniśmy również dowiedzieć się, jakiego rodzaju kolczyki dla dzieci dostępne są w sklepach – najwięcej kolczyków oferują sklepy online.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]