Ponadczasowe kolczyki z bursztynem

2 grudnia 2018

Znajdź kolczyki z bursztynem

Bursztyn to jeden z najstarszych stosowanych przez jubilerów materiałów. Pomimo upływu lat, nadal jest chętnie wybierany przez ludzi potrzebujących uniwersalnej biżuterii. Warto również wspomnieć o jego cenach – chociaż kiedyś był bardzo drogi, obecnie na naszyjniki i kolczyki z bursztynem jest w stanie pozwolić sobie każdy klient. Z uwagi na powszechność podobnej biżuterii warto napisać krótko o tym, jak troszczyć się o ten kamień, by wytrzymał wiele lat oraz na temat tego, gdzie powinniśmy nabyć kolczyki z bursztynem.

Długie życie kolczyków z bursztynem

Bursztyn to dość miękki materiał, więc nietrudno go uszkodzić. Z tego względu kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać miękką ścierką – najlepiej irchą. Pod żadnym pozorem nie używajmy także środków myjących – mogą one zepsuć bursztyn. Znacznie lepiej sprawdzi się zwykła woda, przy dużych plamach z odrobiną mydła. Ważne jest również to, jak przechowujemy naszyjniki czy kolczyki z bursztynem. Unikajmy twardych pudełek, wymieniając je szkatułkami wyścielanymi od środka miękką tkaniną.

E-sklepy z kolczykami z bursztynem

Do niedawna jedynym rozwiązaniem dla chcących kupić pierścionki z bursztynem okazywała się wizyta u złotnika. Dziś możemy poradzić sobie z tym jeszcze wygodniej niż przed laty – po prostu wchodząc do internetu. Na e-zakupy dobrze postawić także z innego względu – są wszak dużo wygodniejsze. W sieci możemy także poznać katalogi rozmaitych sklepów i wybrać te kolczyki z bursztynem, jakie szczególnie przypadną nam do gustu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]