Wybór srebrnych kolczyków

27 grudnia 2018

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki ze srebra

Srebro to najbardziej lubiany przez wytwórców kolczyków surowiec. Nie powinno to oczywiście zaskakiwać, bo naprawdę ma mnóstwo dobrych stron. Koszty jego zakupu są znacznie niższe niż żółtego kruszcu, a jest kruszcem szlachetnym, więc nie koroduje i latami nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są oprócz tego cenione z uwagi na bezpieczeństwo ich noszenia – bardzo ograniczają wszak ryzyko wystąpienia infekcji. Jako że są bardzo interesującą opcją dla szukających ponadczasowej i wytrzymałej biżuterii, dobrze powiedzieć parę słów o tym, gdzie je kupować oraz jak dbać o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – w którym sklepie?

Fantazja designerów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich każdy wyszuka coś dla siebie – zarówno fani tradycyjnych pomysłów, jak i panie, które bardziej lubią niebanalne wzory. Przed wyborem konkretnych kolczyków dobrze zatem sprawdzić, co proponują nam poszczególne sklepy. Trafionym wyjściem na pewno okaże się zakup w internecie – szczególnie, kiedy zamierzamy wybrać niebanalne wzory srebrnych kolczyków.

Konserwacja srebrnych kolczyków

Pomimo różnych zalet, srebro posiada również słabsze strony. Najistotniejszy jest fakt, iż srebrne kolczyki po paru latach czernieją. Możemy do tego nie dopuścić często myjąc je specjalnymi środkami i przechowując w zamkniętych pojemnikach. Nigdy nie używajmy jednak do ich czyszczenia detergentów, gdyż są w stanie uszkodzić delikatny metal.