Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

17 października 2018

Vitberg. Zdobądź więcej szczegółów o tej marce

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy używaniu urządzeń masujących firmy Vitberg ważna jest regularność sesji, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość produkcji oraz to, że jest to dzieło rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem pełnego zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego części) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]