Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

14 marca 2019

Zainteresowany Vitberg opinie? Kliknij tutaj

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej częstotliwości, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa oraz nóg. Moduły masujące polskiej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (koniecznego do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do relaksacji i walki z objawami stresu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom intensywności drgań. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]