Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

9 kwietnia 2019

Zajrzyj na youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Nieważne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, spowolniony metabolizm, bolące biodro czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg to polski producent modułów do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]