„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

29 grudnia 2018

Co warto wiedzieć o marce Vitberg?

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, odrętwienie ramion i szyi oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje plecy, biodra, kolana, nogi lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co przekłada się na mocniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]