Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

7 czerwca 2019

Na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu skutecznie modernizuje swoją ofertę.

Urządzenia marki Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad wieku, jednak wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może szybko pomagają, jakkolwiek mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane do rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Średnio c 4 odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki aparat na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]