Napieraj.pl o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg

25 listopada 2018

Zobacz więcej informacji o marce Vitberg na napieraj.pl

Co o terapii wibracjami sądzą sportowcy? Czy rekomendują korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają wibracje?

Zestawy marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat stosuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po intensywnym wysiłku. Nawet jeśli uprawiamy sport tylko amatorsko, również możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz intensywność wibracji.

Zestaw firmy Vitberg otrzymuje liczne pozytywne opinie zarówno od rehabilitantów, lekarzy oraz sportowcówwyczynowych, jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż urządzenia pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]