Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

20 lutego 2019

Tu znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu prędkość wibracji można regulować – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli zechcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dopasować je do indywidualnych preferencji, niezbędne będzie zakup modułu: Kolana, Nogi, Szyja, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych modułów można efektywnie łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, jak również wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]