Urządzenia marki Vitberg – polski wkład w wibroterapię

7 grudnia 2018

Po więcej informacji o marce Vitberg kliknij w to miejsce

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: działu elektroniki, wykrawalni, szwalni i montowni. Zaprojektowanie urządzenia trwało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddawane są odpowiednim testom. Poszycie modułów wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]