Zestaw RAM Vitberg+ – wibroterapia w domu dla każdego

17 października 2018

Skieruj się na portal.abczdrowie.pl, aby otrzymać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało albo skoncentrować się na konkretnym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii rekomendują fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość testowania swoich urządzeń w poradniach, rozsianych na terenie całego kraju.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]