Profesjonalnie wykonana gazeta firmowa

5 lipca 2021

Gazeta firmowa. Dowiedz się, kto może to sporządzić.

Działania marketingowe to ważny aspekt prowadzenia przedsiębiorstwa – przez nie można wykreować image firmy w oczach kupujących, a to przy właściwym planowaniu niewątpliwie da efekty pod postacią wyższych zysków. Należy jednak pamiętać, iż przedsiębiorstwa prowadzące więcej niż jedną filię powinni również zatroszczyć o to, co są sądzą o niej zatrudnieni. Najskuteczniejszą metodą komunikacji z pracownikami od lat są gazety firmowe. Warto więc powiedzieć o nich parę zdań. Czemu są tak często stosowane przez firmy? Co zwykle jest zawarte w tego rodzaju wydawnictwach? I – co na pewno jest najważniejsze – komu zlecić przygotowanie gazety firmowej?

Co zawarte jest w gazecie firmowej?

Powinnością gazety firmowej jest ukazanie załodze zalet firmy, w której pracują. Dlatego sporo uwagi twórcy poświęcają sukcesom firmy oraz zatrudnionych. Gazeta firmowa powinna również przekazywać wiadomości na temat działań przedsiębiorstwa – szczególnie, jeżeli zatrudnieni z kolejnych oddziałów się nie poznali. Przeglądając gazetę firmową, zatrudnieni muszą również dowiedzieć się o planach rozwoju przedsiębiorstwa. Charakterystyka gazet firmowych, jak nietrudno się domyślić, może być różna w zależności od specyfiki przedsiębiorstwa, liczby pracowników, a także od średniego wieku zatrudnionych.

Gazeta firmowa – skład

Skuteczność wizerunkowa gazety firmowej w dużej mierze zależna jest od tego, jak ona się prezentuje. Z tego względu ważne będzie zarówno to, kto opracuje artykuły zawarte na jej stronach, lecz również to, komu zlecimy jej opracowanie graficzne. Dojście do oczekiwanych rezultatów marketingowych na pewno ułatwi gazeta firmowa złożona przez doświadczoną firmę graficzną. Stawiając na takie wyjście nie tylko spowodujemy, iż czytelnicy szybciej wyszukają interesujące ich informacje, ale również gazeta będzie wyglądać atrakcyjniej, przez co przeczyta ją większa ilość osób.

Adres firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]