Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

27 lutego 2022

Potrzebujesz więcej wiadomości o Flobo? Wejdź na https://bit.ly/34XcHUt

Właściciele firm wciąż poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas poświęcony na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a później obserwuje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale także i tych małych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezwykle potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla firm usługowych, hoteli i szkół

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to korzystna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje należności abonamentowe, dlatego świetnie zda egzamin w uczelniach prywatnych albo językowych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]