Celebrytki – biżuteria gwiazd dostępna dla wszystkich kobiet

27 sierpnia 2020

Szukasz celebrytek? Wejdź na https://www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, iż każda pani może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, a także srebra powleczonego złotem, a zatem mogą je nabyć wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – zwykle niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, symbol nieskończoności, żyletka i słonik. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem przekory i ponadprzeciętności.
Wielką zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]