Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

9 października 2019

Jeśli chcesz kupić drzwi wewnętrzne drewniane, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y6tk7rqz

Drzwi drewniane wewnętrzne to wciąż wspaniałe rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach zaaranżowanych w tradycyjnym stylu. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Opisujemy kluczowe cechy i wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to organiczny surowiec, który zastosowany jako fragment aranżacji wnętrza sprawia, że jest ono ciepłe i bardziej nastrojowe, a odpowiednio pielęgnowany może zachować się w niezmienionej kondycji nawet kilkadziesiąt lat. Obecne techniki umożliwiają znakomite łączenie cech drewna z zapotrzebowaniem współczesnego odbiorcy, co skutkuje powstaniem drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym designem i ogromną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się niewielkim poziomem rozszerzalności (a więc nie ulegają deformacji) i dobrą izolacją termiczną. Możliwość wykończenia ich wierzchniej warstwy dowolnie wybranym kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, iż tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach przeróżnego rodzaju – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i mieszkaniach hołdujących stylistyce retro. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z dębu, sosny czy mahoniu, wzory z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi oraz krocie innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze się prezentują przez długi czas.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane do każdego pomieszczenia

Potrzebujesz zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub niekonwencjonalnym formacie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto zaufać kompetentnym producentom, którzy oferują darmowy pomiar, profesjonalne doradztwo, jak również możliwość wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Firma Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do najróżniejszych życzeń zamawiającego i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami witrażowymi, piaskowanymi czy ornamentowymi, co zdecydowanie zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]