Czapraki – ochrona dla skóry konia

21 czerwca 2019

Dalsze informacje o czaprakach dla koni

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które gwarantują zwierzęciu komfort, a zarazem osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych surowców świetnie chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyprodukowane z bawełny lub posiadające siateczkę absorbującą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby doskonale dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a także podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również dobrze się prezentują. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]