Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

14 listopada 2019

Co warto wiedzieć o Renault części Kraków?

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]