Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach jest niezastąpione?

22 lutego 2020

Czyściwo papierowe znajdziesz na verdeavis.pl

Specjalistyczne czyściwa techniczne pozwalają na utrzymanie najwyższych norm czystości w wielu przedsiębiorstwach. Które z nich znajdują się aktualnie na rynku? Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach przemysłu się je stosuje?

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – są powszechnie wykorzystywane w różnych gałęziach gospodarki, np. w branży chemicznej, na myjniach, w warsztatach samochodowych oraz wielu pozostałych sektorach przemysłu, gdzie potrzebne są wytrzymałe i higroskopijne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie poradzi sobie z plamami z oleju, wyschniętym brudem, tłuszczem, pyłem czy pozostałymi zanieczyszczeniami oraz rozchlapanymi płynami, może też być zastosowane do polerowania delikatnych przedmiotów czy wycierania szkła. Profesjonalne czyściwa skutecznie zastępują standardowe materiałowych ściereczek, nie podrażniają skóry rąk, a zarazem są nadzwyczaj chłonne, wytrzymałe oraz elastyczne

Papierowe i niekurzące się – warianty czyściw technicznych

Na rynku znaleźć można wszelkiego typu czyściwa techniczne. Podstawowy podział wyróżnia czyściwa papierowe oraz włókninowe. Dla potrzeb sektora gastronomicznego stworzono czyściwa przystosowane do kontaktu z żywnością. W sklepie Verde Avis kupisz artykuły wielozadaniowe, z włókien do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące kurzu, do usuwania trwałych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i mogą być wykorzystane do czyszczenia rozmaitych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa techniczne dostępne są jako ściereczki na rolce bądź w standardowej formie.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]