Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

23 października 2021

Znajdź etykiety na butelki na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znany jest od wieków i od samego jego zalążka jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na wesele, osiemnastkę czy urodziny. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – alkohol jako nietuzinkowy podarek od Państwa Młodych

Na weselu trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką na koniec imprezy. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednak taka butelka z wódką może również przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o podziękowanie za przybycie, miejscu i dniu ślubu czy imionach nowożeńców. Etykiety weselne można nabyć w przeróżnych kolorach oraz wzorach, toteż bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji zamawiającego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy imprezie urodzinowej.

Personalizowane etykiety na butelki – ozdób domowe przetwory

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli wytwarzasz swoje soki, nalewki bądź wina i dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną przy najrozmaitszych okazjach, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Ponadto butelki można również oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]