Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

16 czerwca 2021

Szukasz butelek szklanych na soki w hurcie? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż znaczna część rynku towarów spożywczych należy do dużych marek, jest to także sektor, w którym doskonale radzą sobie niewielkie podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim zdrowym, niszowym albo smacznym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zapakowane tak, by artykuł długo pozostał świeży, a zatem m.in. w szklane butelki oraz słoiki. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików i butelek najlepiej od polskiego dystrybutora

Wiadomym jest, że oferty adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielkim zakładem produkującym takie artykuły, jak np. marmolady, pasztety czy soki, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie metodą optymalizacji kosztów, gdyż zamawiając opakowania na palety zazwyczaj można otrzymać znaczny rabat od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek i słoików. Dzięki temu również otrzyma je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz butelki oraz słoiki na palety

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (doskonałe do rozlewania piwa, soków bądź wina) i słoje. Dowożone są one do odbiorcy na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od kubatury opakowań – po 400, 1300, a nawet 3200 sztuk danego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać kupiony towar osobiście ze składu hurtowni. Razem z słoikami oraz butelkami hurtowo można dodatkowo zamówić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do danego typu opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]