Jak dobrać roletę zaciemniająca do wnętrza?

19 kwietnia 2019

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca lub roleta typu 100 procent zaciemnienia będzie najlepszym wyborem? Czy zawsze warto wybrać pełne zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli wpadających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich ciekawa cecha. W przypadku rolet dzień noc nie jest możliwe całkowite zaciemnienie, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki model najlepiej zda egzamin w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz odpowiedź.

Atuty rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Totalna możliwość kontroli ilości promieni słonecznych wpuszczanych do pomieszczenia to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia mają szereg zbliżonych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Wspominając o montażu – jest on banalnie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia śrub czy gwoździ. Z samodzielnym montażem rolety dzień i noc lub 100% zaciemnienia da sobie radę każdy.
Kilkanaście kolorów do wyboru powoduje, że produkty te odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc występują też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków materiałów w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą służyć za element zdobiący pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Trójmieście i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wiele wiodących marek i producentów. W czasie zakupów rekomendujemy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Istnieje również możliwość spersonalizowania produktu na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowego rozmiaru.