Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

12 grudnia 2021

Dowiedz się więcej o drukarkce 3D Kraków na http://tinyurl.com/y5jqbcdf.

W asortymencie CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Ocenia się, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony aż o 90%. Główne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie najwyższej jakości usług i urządzeń, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, działający w innowacyjnej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi odmianę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się funkcjonalną konstrukcją i intuicyjną obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można w krótkim czasie uzyskać jednakowe makiety, co jest niezmiernie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w przeróżnych sektorach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest solidny oraz dokładny, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie występują zniekształcenia.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]