Marzysz o pociągającym spojrzeniu? Używaj sztucznych rzęs

8 grudnia 2019

Jeśli szukasz przedłużanych rzęs, zobacz tu

Gęste i długie rzęsy to najlepsza wizytówka każdej kobiety. W dzisiejszych czasach także panie, których natura nie obdarzyła ciemną oprawą oczu, mogą zachwycać porywającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z jakich materiałów są one wykonane i jaka jest ich wytrzymałość?

Sztuczne rzęsy – typy

Przedłużane rzęsy to nieskomplikowany i pewny sposób na olśniewające zaakcentowanie makijażu. Chcesz kupić wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które przyniosą długoterminowe i spektakularne rezultaty? Najczęściej polecanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek oraz na pasku. W ostatnim przypadku jedyne co należy wykonać to przylepić pasek do powieki górnej tuż nad linią rzęs – skutek jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają natomiast znakomicie zagęścić włoski, jednak można je wykorzystać jedynie na zewnętrznych partiach oczu. Dostępne na rynku fasony rzęs są wytwarzane z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych, np. poliestru, ale też z naturalnych surowców, takich jak włoski z futra norek syberyjskich, sterylizowane ludzkie włosy bądź jedwab. Obecnie popularne stają się także rzęsy wegańskie.

Jak dobrać sztuczne rzęsy?

Sztuczne muszą być delikatne, by nie obciążać powieki i gwarantować najwyższy wysoki komfort, a przy tym łatwe aplikacji i nadzwyczaj trwałe. W sprzedaży dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku, które wyśmienicie sprawdzą się na szykownych randkach. Masz już sztuczne rzęsy? Pamiętaj, iż do ich aplikacji niezbędne są specjalne przybory – szczypczyki, a także hipoalergiczny klej nie wywołujący alergii. Po usunięciu sztucznych rzęs, na skórę powinno się nałożyć specjalną odżywkę, która wzmocni prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]