Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

28 maja 2019

Chcesz kupić maty gumowe przemysłowe? Zobacz tutaj

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w służbie zdrowia, gastronomii, przemyśle i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu branżach – przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w myjniach, warsztatach samochodowych, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, czyli wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, grzybów i wirusów, a także redukują ryzyko przenoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są też maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się na butach różnych smarów. Maty te absorbują bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki którym poprawia się komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz innych ludzi znajdujących wewnątrz budynków. Wybrane maty przemysłowe są powleczone warstwą wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]