Młoda marka, profesjonalne urządzenia – o ekspresach do kawy Nivona

23 lipca 2020

Kawa to aromatyczny przysmak, którym od zarania dziejów cieszą się kolejne pokolenia jej zwolenników. Wielu nie wyobraża sobie dnia bez chociaż małej jej porcji, a niektórzy piją ją wręcz bez ustanku. Na ogół ograniczają się oni do kawy rozpuszczalnej, jednakże prawdziwi miłośnicy kawy sięgają po nią w ziarnach i często poszukują wysokiej jakości sprzętów, dzięki którym wydobędą z nich pełny aromat. Z myślą o takich osobach powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – stylowe wzornictwo

Pomimo że Nivona jest względnie nową marką (powstała zaledwie na początku XIX w.), to dobitnie zaznaczyła już swoją obecność w sektorze wyposażenia dla miłośników kawy. Wraz z opracowaniem kolejnych ekspresów zdobywa sobie coraz większą popularność koneserów kawy, w głównej mierze dzięki temu, że wytwarza w pełni profesjonalne ekspresy w nadzwyczaj rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona cechuje stylowy design, utrzymany w klasycznej kolorystyce szarości, bieli i czerni. Tym samym będą idealnie prezentować się w kafejkach oraz biurach, jak i w kuchni prywatnych domów. I pomimo że mają wiele funkcji, są to urządzenia niesłychanie łatwe w eksploatacji, z którym nie przysporzy problemów swojemu właścicielowi.

Ekspresy do kawy Nivona – zintegrowany młynek i spieniacz do mleka

Ekspresy marki Nivona posiadają wiele ciekawych funkcji. Z niektórymi z nich, m.in. z modelami NICR 769 oraz NICR 789 można komunikować się za pomocą Bluetooth i tym samym sterować nimi z poziomu telefonu. Za sprawą funkcji Easy-Spumatore (dodanej m.in w ekspresie NICR 660) w mgnieniu oka uzyskamy jedwabną piankę do cappuccino. Ekspresy marki Nivona posiadają także zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wycisnąć ze skruszonych ziaren ich pełny smak. Funkcja “Moja kawa” pozwala z kolei na zapisanie własnych konfiguracji przygotowania napojów. Co ważne, ekspresy marki Nivona można bez trudu utrzymać w czystości.