Najmodniejsze rolety okienne do każdego wnętrza

9 grudnia 2018

Nie masz pomysłu na modne i nowoczesne urządzenie swojego mieszkania? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże zupełnie przeobrazić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą tej przesłony możesz dodać kolorytu dowolnym pomieszczeniom lub nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc doradzi, jak dokonać właściwych, zakupowych decyzji.

Jakie rolety wybrać?

Jest mnóstwo modeli okiennych rolet wewnętrznych . Można je dzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, które w różnym stopniu przepuszczają światło. Zazwyczaj jest to prosty do czyszczenia i nieskomplikowany w utrzymaniu poliester.
Ze względu na funkcje można podzielić rolety na ścienne oraz okienne. Inny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi rodzaj jest rekomendowany do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z dużą ilością modułów lub wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi nurtami.

Rolety okienne – czy są drogie?

Ponieważ konkurencja na rynku rolet jest duża, podobnie jak stale rosnąca liczba producentów, obecnie rolety możesz nabyć w nad wyraz atrakcyjnych cenach. Na co dzień ceny są niewysokie, a do tego dochodzą także akcje specjalne i promocje, kiedy roletę można kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są tanie i praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić.
Bogata kolorystyka, bezinwazyjny montaż i nowoczesne projekty sprawiają, że taka osłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest nad wyraz atrakcyjny, dlatego miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.