Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

25 marca 2019

Sprawdź, gdzie nabyć profesjonalne środki czyszczące

Żeby zachować czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są odpowiednie preparaty oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czyszczące – dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o likwidacji szczególnych zabrudzeń, m.in. osadu z tłuszczów, wykwitów pleśni, graffiti bądź kamienia kotłowego.

Pielęgnacja powierzchni za pomocą chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na ochronę oraz pielęgnację powierzchni szczególnie wystawionych na destrukcyjne oddziaływanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy wśród nich środki chroniące przed graffiti, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, a także środki do osłony metali przed korozją. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]