Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

24 marca 2019

Dowiedz się więcej o baniaku do wina

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nietypowy podarunek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu bądź zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to też idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół baniak na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom na wino bez trudu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]