Rodzaje i zastosowanie mydła w płynie

11 lipca 2019

Dowiedz się więcej o mydle w piance na verdeavis.pl

Mydło dezynfekujące eliminuje z powierzchni skóry zarazki i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, by spełniało oczekiwania różnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Mydło antybakteryjne – stosowanie

Mydła o właściwościach antyseptycznych wykorzystywane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez przemysł gastronomiczny, placówki medyczne czy zakłady pracy. Na rynku dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, przeznaczone do skóry wrażliwej, mycia włosów oraz ciała, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych pojemnikówgwarantujących maksymalny poziom higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące środkiem niezmiernie ekonomicznym – pozwala uzyskać aż 2500 doz mydła z 1000 ml opakowania. Pianka dobrze rozprowadza się na skórze, łatwo opłukuje, a zarazem skutecznie myje.

Mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników i innych alergizujących składników – można z nich korzystać często, bez strachu o podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel świadczącym o najwyższej jakości i nadawanym kosmetykom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]