Sklep jeździecki online – akcesoria i produkty dla miłośników koni

17 listopada 2018

Kraków sklep jeździecki. Uzyskaj więcej informacji

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – sklep dla koni online

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wędzidła, wodze, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Sklep dla koni online – czy warto skorzystać z jego usług?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie również produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w tradycyjnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]