Szukasz pomysłu na promocję firmy? Sprawdź ofertę hurtowni gadżetów reklamowych

7 grudnia 2020

Nowoczesny biznes nie poradzi sobie bez działań promocyjnych. Współczesna reklama ma wielorakie formaty: zamieszcza się ją w telewizji, w mediach społecznościowych i w internecie. Ale nadal nie porzuca się standardowej promocji za pomocą kalendarzy lub ulotek. Stosuje się również jeszcze jeden model działań reklamowych, który potencjalni odbiorcy niezmiernie sobie cenią – promocję poprzez gadżety reklamowe.

Gadżety reklamowe – przydatna i darmowa rzecz

Ewentualni partnerzy oraz klienci lubią wszelkiego rodzaju gadżety, bo (w przeciwieństwie do pozostałych form reklamy) są one materialnym przedmiotem, który często jest bardzo funkcjonalny, dlatego zostaje z nimi na dłużej. Trudno spotkać kogoś, kto odmówi przyjęcia w banku bądź w kancelarii parasolki lub długopisu. Są to bowiem rzeczy, które zawsze warto mieć w pogotowiu. A co najistotniejsze – taki upominek nic nie kosztuje! Tymczasem korzystając regularnie z danego gadżetu, klient wciąż widzi logotyp firmy, od której go otrzymał, wskutek czego bezwiednie staje się ona dla niego bardziej rozpoznawalna.

Gdzie kupować gadżety reklamowe?

Sitodrukumożliwia nadruk zarówno na plastiku, powierzchniach drewnianych, jak i tekstyliach, w związku z tym jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych metod używanych w trakcie personalizacji gadżetów reklamowych. Najczęściej kupowanym gadżetem z tkaniny, jest naturalnie odzież promocyjna – zazwyczaj nanosi się nadruki na koszulki, a czasem również na czapkach, bezrękawnikach czy bluzach. Dodatkowo można nanieść logo firmowe na torbie na ramię, parasolu oraz ręczniku. Jeżeli poszukujemy obszernego asortymentu przedmiotów do nadruku, warto zajrzeć na ofertę hurtowni gadżetów reklamowych. Na jednej stronie można wtedy zamówić nie tylko t-shirty i odzież z nadrukiem, ale też np. breloki, etui na tablet lub długopisy, co skróci czas przygotowania każdej akcji marketingowej.