Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

23 sierpnia 2019

Śluby w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie zamawiają namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Organizujesz ślub na świeżym powietrzu i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność wesel w plenerze powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych imprezach. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot ślubny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Pojemność namiotu to ważny, ale nie jedyny element, który należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie istotny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Gwiazda, Stretch, Turek, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot weselny – zadbaj o komfort gości

Ważna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny komfort zapewnią wodoszczelne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.