Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

15 sierpnia 2019

Planujesz organizację przyjęcia w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić stosowne zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy wyborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się w czasie ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze i innych znaczących wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale także przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może także zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie, i całoroczne. Dobór właściwego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Proste w montażu i wytrzymałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnioną konstrukcją i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a intuicyjny montaż oraz demontaż pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całego szkieletu.