Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

4 grudnia 2020

Dowiedz się, gdzie kupić maseczki wielokrotnego użytku.

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie kraje, nieodwołalnie przeistoczyła nasze życie i relacje społeczne. Normy dystansu społecznego wymuszają obowiązek stosowania licznych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym zagrożeniem złapania tego nowego wirusa. Idąc do restauracji czy supermarketu, gdzie na ogół spotykamy większe tłum ludzi, musimy zawsze założyć na nos oraz usta ochronną maseczkę. Jak natomiast postąpić, jeżeli mamy problemy z oddychaniem w typowej maseczce z tkaniny?

Wygodna ochronna przyłbica zabezpiecza równie dobrze jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają ochronne maseczki z bawełny za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed stycznością z wirusem w identycznym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa usta oraz nos, ale równocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej największymi atutami są wygoda, solidność i dosłownie kilkugramowa waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z surowców, za sprawą których może być użytkowana wielokrotnie. Jej transparentną przysłonę po każdorazowym założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można też wyprać ręcznie (nawet 30 razy) w wodzie z detergentem.

Mini przyłbica – dla ludzi w podeszłym wieku oraz sportowców

Przyłbicę ochronną zaleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby starsze, mające trudności z oddychaniem, starsze czy uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić ochronne maski podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji FaceID, co na pewno uznają za zaletę ludzie młodzi.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]