Wytrzymałe pokrycia dachowe – blacha trapezowa

12 listopada 2021

Jeśli chcesz kupić blachę trapezową dachową, odwiedź ten adres.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – niedroga a jednocześnie wytrzymała blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony też ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można zamontować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Korzystnie wygląda na obiektach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych powodów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie też znakomicie prezentować się jako uwieńczenie składów, garaży lub budynków gospodarczych. Blachy trapezowe dachową należy kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że materiał jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08