Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

19 sierpnia 2022

Dowiedz się więcej o kapsułkach Tchibo na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana w końcu lat 70-tych i za czasem pozyskiwała sobie nowych miłośników. Ten praktyczny proces umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości bardzo nieskomplikowaną metodą – wystarczy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w urządzeniu, dolać wodę do pojemnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można cieszyć się aromatyczną kawą.

Zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z cieszących się największą popularnością na świecie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez wiele lat zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie od jednego producenta. Kwestia ta dotyczyła wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie oferowanych jest na rynku – także w naszym kraju – wiele ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż pochodzi z jednego gatunku, zbioru oraz uprawy. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, bo wytworzyło go wiele przeróżnych elementów, m.in. warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Dodawanie do kaw speciality dodatków aromatyzujących lub mleka tłumi ich unikalny nuty smak. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Kolumbii i Etiopii (arabika), a także Angoli (robusta). W tych kawach mocno odczuwalne są aromaty czekoladowe, kakaowe oraz kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – aromatyczna każdego dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w domu, jak i w urzędach czy hostelach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoka i zazwyczaj zamyka się w przedziale 1,10-1,50 zł. Świadczy to, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż tożsamy napój podawany na stołówkach w biurze bądź w kawiarniach w galerii. Nowoczesny wygląd i niewysokie ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, że z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Dzięki nim zaserwujemy gościom wysokiej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, a przy tym sami będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego poranka, nie zamartwiania się o duże koszty. Jeżeli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się wcześniej czy są zgodne z posiadanym przez nas urządzeniem.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]