Zastosowanie słoików z kranikiem

17 października 2022

Zobacz, gdzie zamówić słój z kranikiem.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest piękną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, kompotów, lemoniad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego atutem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]