Regularnie trenujesz? Przydadzą ci się te akcesoria sportowe

9 maja 2021

Osoby ćwiczące systematycznie są świadome, iż prócz odpowiedniej odzieży powinny wyposażyć się również w akcesoria sportowe, które przygotuje ich na każde sportowe wyzwanie. Co więc trzeba mieć zawsze pod ręką podczas sesji treningowej na siłowni czy też w klubie fitness?

Plecak, rękawiczki, bidon na wodę – niezastąpione akcesoria sportowe

Niektóre akcesoria sportowe są niezbędne, inne będą zapewne używane z rzadka, ale na pewno warto, by mieć je na własność. Poniżej wymieniamy listę tych najbardziej praktycznych.
1. Plecak oraz torba sportowa – to chyba jasne, że bez nich żaden sportsmen po prostu nie może żyć! W pakownych torbach oprócz stroju na trening pomieści się także obuwie i własne akcesoria do ćwiczeń. Niektóre modele toreb sportowych posiadają celowo odgrodzone przedziały, w których można przechować mokre bądź ubrudzone przedmioty.
2. Ręczniki – zaleca się mieć osobisty, bardzo chłonny ręcznik, który będziemy używać w trakcie treningów bądź po prysznicu.
3. Sprzęt treningowy – bidon na wodę, apteczka z najważniejszym wyposażeniem i opatrunkami, wałek do masażu lub piłka gimnastyczna to z kolei akcesoria, które opłaca się mieć przy sobie nawet wówczas, gdy ćwiczymy we własnym domu.
4. Akcesoria odzieżowe, jak czapki, skarpety sportowe i rękawiczki – te niewielkie elementy ubioru sprawią, że ćwiczenia będą komfortowe także w jesienne dni.
5. Dla trenujących kick-boxing lub boks potrzebne będą akcesoria do sportów walki, między innymi stosowne ochraniacze na stopy i piszczele oraz rękawice i kaski bokserskie. Owszem, można je wypożyczyć w klubie, aczkolwiek najlepiej posiadać własne, szczególnie, że ich cena nie jest w tej chwili duża.

Wszystkie wyszczególnione wyżej akcesoria sportowe znajdziemy w ofercie słynnej duńskiej firmy Hummel, która od prawie stu lat dostarcza produkty wysokiej klasy, cechujące się niespotykaną wytrzymałością. Warto przypomnieć, iż markowe akcesoria sportowe należy zamawiać od autoryzowanych dystrybutorów, w ten sposób mamy gwarancję, iż kupiony sprzęt jest oryginalny.

Adres firmy:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]