Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

27 września 2023

Wyprawy w góry - tutaj przeczytasz o aktualnej ofercie.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem, który ceni bezpieczne i solidnie opracowane eskapady kierowane przez profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl organizuje wyprawy, których celem są łańcuchy górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które preferują dynamiczny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych wyprawach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to oferta dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne przeżycia. Pozwalają przy tym urzeczywistnić marzenia i sprawdzić się w trudnych sytuacjach. Firma zatrudnia profesjonalnych liderów i przewodników znających specyfikę górskiego krajobrazu, ale także ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]