Z czego produkowane jest pieczywo?

7 kwietnia 2021

Chcesz zamówić pieczywo Kraków? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Pieczywo jest podstawą diety człowieka w naszej kulturze. Jest wyrabiane z wody, soli, mąki, mleka, środków spulchniających (najczęściej zaczynu chlebowego albo drożdży) i wszelakich dodatków wzbogacających smak wypieków, jak przykładowo: słonecznik, sezam lub mak.

Dlaczego należy spożywać regularnie pieczywo?

Pieczywo jest pożywieniem niezwykle bogatym w mnóstwo najróżniejszych składników odżywczych i energetycznych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. W jego składzie widnieją przede wszystkim aminokwasy, białka i węglowodany. Równocześnie należy wspomnieć o błonniku, jak również wielu witaminach, których zdecydowanie najwięcej zawiera ciemny, wieloziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej kupować w piekarniach tradycyjnych. Wyłącznie wtedy ma się gwarancję, iż spożywane wypieki długo zachowają świeżość.
Ze znakomitych wyrobów i niesamowitej troski o klienta słyną przede wszystkim krakowskie piekarnie, cieszące się nieustającym zaufaniem kupujących. Oferowany w nich chleb wyrabiany jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co jest gwarancją wyśmienitego smaku i najlepszej jakości użytych składników.

Adres firmy:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]