Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking strzeżony przy Balicach

12 marca 2020

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz szybko dojechać na lotnisko, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które zapewnia monitorowany parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – wygoda i komfort

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy samochodem, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking strzeżony znajdujący się w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – chroń samochód przed wszelkimi intruzami

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zaparkować nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą nie będziesz w stanie włączyć samochodu? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką przy kasie.