Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

16 sierpnia 2019

Skontaktuj się z architektem Kraków

Biuro projektowe świadczy szeroki wachlarz usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w praktycznym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do firm czy instytucji. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a później czynnie monitoruje postęp robót, planuje odbudowę budynku albo występuje z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Szukasz oryginalnych, innowacyjnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się od pozostałych budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie nowoczesny, a zarazem po prostu wygodny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi trendami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Wykonane realizacje to między innymi budynki rekreacyjne, biura, mieszkania pod wynajem i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, jak również osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może też przygotować plan przestronnych i funkcjonalnych garderób, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]